2018 - Essais presse Nouvelle Renault MEGANE R.S. chassîs Sport en Espagne

Nowe Renault dla pasjonatów sportowej jazdy – Megane R.S.

0

Wysokie osiągi w najczystszej postaci dla pasjonatów sportowej jazdy

Od premiery na Salonie Samochodowym we Frankfurcie we wrześniu 2017 roku, Nowe Renault MEGANE R.S. jest z niecierpliwością wyczekiwane przez pasjonatów sportowej jazdy. Trzecia generacja MEGANE R.S. jest kwintesencją know-how i pasji Renault Sport. Tak jak jej poprzednicy, ma ambicję wyznaczyć nowy standard na rynku samochodów sportowych z segmentu C.

Wyrazisty design zaprojektowany z myślą o poprawie osiągów potwierdza przynależność Nowego Renault MEGANE R.S. do świata sportów samochodowych. Oferuje przyjemność sportowego trybu jazdy na drodze i na torze wyścigowym.

  • Układ jezdny łączy wysokie osiągi, zwrotność, stabilność i komfort z technologią 4CONTROL oraz czterema kołami skrętnymi i czterema amortyzatorami z poduszkami hydraulicznymi.
  • Silnik turbo najnowszej generacji o pojemności 1.8 l, o mocy 280 KM i momencie obrotowym 390 Nm został opracowany przez inżynierów Renault Sport Cars i Renault Sport Racing.
  • Istnieje możliwość wyboru spośród czterech wersji dostosowanych do różnych zastosowań dzięki podwójnej ofercie skrzyni biegów (manualna lub EDC) i zawieszenia (Sport lub Cup).
  • Wprowadzono najnowsze technologie pokładowe, takie jak R.S. Vision, system MULTI-SENSE i nowa wersja systemu R.S. Monitor.
Udostepnij na:

O autorze tekstu

0 0

ZOBACZ INNE

Dodaj komentarz