Toyota AYGO

Toyota AYGO zaprasza do zabawy

0

Toyota AYGO zaprasza do zabawy. Aby wziąć udział w grze należy wypełnić quiz na stronie Toyoty, po rozwiązaniu dostaniemy odpowiedź, który z nowych pakietów stylizacyjnych dodanych przez Toyote AYGO 2016 do nas najbardziej pasuje. Wystarczy dosłownie kilka minut na rozwiązanie. Quiz powstał na potrzeby akcji „Czas na zabawę”. Toyota po raz kolejny udowadnia, że mały samochód również może być w świetnym stylu.

Cztery nowe stylizacje, dostępne w formie pakietów to: czerwone i lśniąco czarne wykończenia w pakiecie x-clusiv, wyrazista kompozycja z ciemnoszarym lakierem Smokey Ice i czerwonymi akcentami w pakiecie x-treme, granatowo-białą wersję x-pressive i agresywną, pomarańczowo-czarną stylizację x-travagant. Każdy z nich ma inny charakter, pasuje do innego typu osobowości.

To już druga generacja Toyoty AYGO , która zrobiła w segmencie A sporo zamieszania. Wcześniej samochody tej klasy wabiły kupców ceną, poza tym nie budziły entuzjazmu ani wyglądem, ani jakością wykonania. Toyota AYGO zrobiła wyzwanie i narzuciła pod tym względem nowe standardy. Nowa sylwetka, przetłoczenia czy stylistyka inspirowana japońską mangą oraz dominujący na przedzie znak X powodują, że ten samochód stał się wyjątkowy. We wnętrzu również atrakcyjny i pomysłowy design, który jest dobrej jakości. Materiały i standard wyposażenia właściwy dla wyższych segmentów.

Samochód ponadto zawiera automatyczną klimatyzację, system multimedialny z ekranem dotykowym, kamerę cofania, nawigację czy systemy bezpieczeństwa czynnego. Daje nam niemal ogromne możliwości tworzenia indywidualnych stylizacji.

Udostepnij na:

About Author

0 0

ZOBACZ INNE

Dodaj komentarz