Tragiczny bilans weekendu na lubelskich drogach

0

20 wypadków, 7 ofiar śmiertelnych, 29 osób rannych – to bilans minionego weekendu na drogach województwa lubelskiego. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dzisiejszej nocy na obwodnicy Lublina, w miejscowości Turka. Trzy osoby zginęły na miejscu, a trzy z obrażeniami w dalszym ciągu przebywają w szpitalu. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.
Do wypadku doszło około godz. 22:30 na obwodnicy S12, w pobliżu miejscowości Turka. Kierujący samochodem m–ki Fiat Doblo, na ukraińskich numerach rejestracyjnych, z nieustalonych dotychczas przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Samochód uderzył w barierki energochłonne i dachował. Kierujący hondą, który jechał w tym samym kierunku, nie zdążył wyhamować. Pojazd uderzył w fiata.

Na miejscu zginęły dwie kobiety i mężczyzna. Na chwilę obecną nie ustalono ich tożsamości. Do szpitala przewieziony został 35-letni kierowca fiata oraz troje pasażerów.  Z kolei kierowca hondy i pasażerowie tego auta po badaniach zwolnieni zostali do domu.

Okoliczności wypadku, pod nadzorem prokuratury, ustalają policjanci z Wydziału ds. Przestępstw i Wykroczeń w ruchu drogowym KMP w Lublinie.

Policjanci apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznej prędkości. Tylko podczas minionego weekendu na drogach woj. lubelskiego doszło do 20 wypadków, w których śmierć poniosło 7 osób. a 29 odniosło obrażenia.

Udostepnij na:

O autorze tekstu

0 0

ZOBACZ INNE

Dodaj komentarz