Utrudnienia w ruchu: Kraków 9-10 wrzesień

0

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje o następujących utrudnieniach w ruchu:

W dniu 09.09.2016 r. w godz. 9.30-11.30 w związku z uroczystościami z okazji „Dnia Pamięci Ofiar Gestapo” zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ul. Pomorska (na odcinku od ul. Królewskiej do wysokości posesji nr 6) .
Zalecany objazd do ul. Kazimierza Wielkiego:

ul. Królewska, Al. Mickiewicza (zawrotka), Al. Słowackiego, ul. Lenartowicza, ul. Sienkiewicza, Pl. Axentowicza.

 

W dniu 10.09.2016 r. będzie odbywała się na terenie dróg Miasta Krakowa impreza pod nazwą „V Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom”
Trasa biegu:

Bulwar Kurlandzki, kładka O. Bernatka (część dla rowerów), ul. Nadwiślańska (droga dla rowerów oraz chodnik), Bulwar Podolski, ul. Rollego (chodnik i część jezdni od strony rz. Wisły), Most Retmański (chodnik i część jezdni od strony rz. Wisły), ul. Ludwinowska (chodnik i część jezdni od strony rz. Wisły), Bulwar Wołyński, Bulwar Poleski, Most Zwierzyniecki (chodnik), ul. Malczewskiego (jezdnia), Diabelski Most (dołem), ul. Zaścianek (jezdnia), ul. Malczewskiego (jezdnia), ul. Królowej Jadwigi (jezdnia), al. Focha (jezdnia), ul. Na Błoniach, ul. Piastowska (chodnik oraz zatoka postojowa od strony Błoń), Al. 3 Maja (deptak), Al. Focha (deptak).

W związku z ww. biegiem pomiędzy godz. 10.00 a godz. 13.15 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na wyżej wymienionej trasie (w rejonie Błoń w związku z imprezami towarzyszącymi utrudnienia w godz. 9.00 – 15.00):

zostaną zamknięte drogi (odcinki dróg) będące trasą biegu na czas przebiegnięcia uczestników imprezy;
na ul. Malczewskiego na odcinku od ul. Księcia Józefa do ul. Wodociągowej ruch pojazdów będzie możliwy wyłącznie w kierunku ul. Wodociągowej (z wyłączeniem autobusów KMK które będą jeździły w obu kierunkach). Objazd od Kopca Kościuszki do ul. Księcia Józefa ulicą Wodociągową;
zostanie zamknięta Al. Focha (na wysokości Mostu na Rudawie)
zalecane objazdy:

– do ul. Królowej Jadwigi od strony Alei Mickiewicza : Al. 3 Maja,  ul. Piastowska;

– do Al. Mickiewicza od strony ul. Królowej Jadwigi: ul. Piastowska, ul. Reymonta;

wyłączone zostaną drogi dla rowerów naBulwarach Wiślanych, Kładce O. Bernatka, Al. 3 Maja i Al. Focha;
zostanie zamknięty wlot ul. Księcia Józefa od centrum na skrzyżowanie ulic Księcia Józefa, ul. Malczewskiego, Most Zwierzyniecki (objazd pod Mostem Zwierzynieckim – dopuszczony będzie skręt w lewo w kierunku Bielan);
ruch pieszych na przecięciach z trasą będzie regulowany przez służby porządkowe;
na odcinkach ulic: Rollego, Ludwinowskiej, Malczewskiego (obustronnie pomiędzy ul. Księcia Józefa a ul. Wodociągową) oraz w zatoce parkingowej na ul. Piastowskiej (przylegającej do Błoń) będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się pojazdów.

Udostepnij na:

About Author

0 0

ZOBACZ INNE

Dodaj komentarz