Utrudnienia w ruchu: Warszawa ul. Niemcewicza

0

Od soboty, 4 czerwca od godz. 4.00 do niedzieli, 5 czerwca do godz. 22.00 zamknięty będzie przejazd przez tory tramwajowe na skrzyżowaniu ulic J.U. Niemcewicza i Grójeckiej.

Jadący ul. J.U. Niemcewicza (od strony Al. Jerozolimskich) będą mogli tylko skręcić w prawo w ul. Grójecką (w stronę ul. Kopińskiej) lub zawrócić w ul. Spiską. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: ppłk. M. Sokołowskiego „Grzymały” – Kopińska – Grójecka. Przed skrzyżowaniem zwężone o lewe pasy ruchu będą jezdnie ul. Grójeckiej. Utrudnienia związane są z usuwaniem awarii wodociągowej.
Zmiany w komunikacji miejskiej
W związku z usuwaniem awarii wodociągowej na ul. Grójeckiej w rejonie skrzyżowania z ul. J.U. Niemcewicza i związanym z tym wyłączeniem z ruchu relacji skrętu w lewo z ul. Niemcewicza w ul. Grójecką w dniach 3-6 czerwca linie autobusowe 127, 158, 159 skierowane zostaną na trasę objazdową (tylko w kierunku krańców MARIENSZTAT/WITOLIN/EC SIEKIERKI): NOWE WŁOCHY/CH REDUTA/CH BLUE CITY – (…) – Al. Jerozolimskie – J.U. Niemcewicza – Grójecka (w prawo) – pl. G. Narutowicza (zawrotka) – Grójecka – (…) – MARIENSZTAT/WITOLIN/EC SIEKIERKI.

Udostepnij na:

O autorze tekstu

0 0

ZOBACZ INNE

Dodaj komentarz